• فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران منتشر شد
  • دوشنبه, 12 آذر 1397 13:24
  • فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران منتشر شد فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران منتشر و به این ترتیب رقابت برای انتخاب برترین بازی‌های ایرانی سال آغاز شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عموم

1- بازی را در حالت آسان شروع کنید

2- در مسابقه اول باید پیروز بشوید. برای این کار باید بارها امتحان کنید و اولین میانبری که در مسیر دارد را حتما امتحان کنید.(در بین راه تصادفی نکنید که زمانتان را ببرد). مثلا سعی کنید وقتی به ابتدای میانبر خاکی مذکور رسیدید، هنوز بیش از 1 دقیقه و 35 ثانیه زمان باقی مانده داشته باشید.

3- بعد از پیروزی در مسابقه اول بازی، به مسابقه دوم میرسید آن را هم ببرید.

4-بعد متأسفانه باید لولتان را بالا ببرید.  برای این کار میتوانید از نزدیک ماشین های مختلف رد بشوید تا نوار آبی رنگ پر بشود و لول شما از 0 به 1 افایش پیدا بکند. بعد از آن تازه میتوانید مهارت مسیریابی را به 1 برسانید و از نقشه استفاده بکنید.

5- برای پیگیری داستان بازی، خودتان را به ستاره های بزرگ روی نقشه برسانید.

6- از مسابقه جدی اول که آنرا به شکل پرچم در وسط نقشه خواهید یافت، خارج نشوید، وگرنه احتمالا کل پولتان صفر میشود. همچنین اگر در پایان مسیر موفق نشدید اول بشوید قبل از خط پایان شروع مجدد مرحله را بزنید تا از پولتان خیلی کم نشود.

7- در طی بازی بخصوص در حضور پلیس از تصادف و آسیب رساندن به انسان ها خودداری کنید! وگرنه جریمه میشوید. اگر پشت سر هم خلاف کنید، جریمه ها بیشتر هم میشود.


8- بهتر است ماشین سالمی داشته باشید. در مسابقه میتوانید آیتم تعمیر را بردارید. از بلوار فاصله بگیرید، بدجوری کنترل ماشینتان را به هم میزند.

 

Tags: بازی کردن شتاب در شهر 2

نظرسنجی

همراه ما باشید

1
+1

 در سروش به بالای 400 عضو رسیدیم! شما هم به ما بپیوندید:

http://sapp.ir/bazieirani

بنا به درخواست مخاطبین عزیز سایت گیمی، از امروز میتوانید ما را در پیامرسان ایرانی سروش دنبال کنید!

خیلی خوشحالیم که میتونیم در سروش میزبان شما کاربران عزیزمان باشیم.

اخبار اطلاعات و تصاویر و ... از بازهیای ایرانی را در سایت سروش میتوانید دنبال کنید.

راستی، حتما ما رو به دیگران هم معرفی کنید!

منتظرتان هستیم

@bazieirani

http://sapp.ir/bazieirani

bazieirani@

نظرهای مخاطبینمون