از بازی ایرانی مدافعان رونمایی شد+فیلم رونمایی

نوشته شده توسط مدیریت گیمی on . منتشر شده در اخبار

0

مراسم بزرگداشت روز دانشجو بعد از ظهر دیروز با حضور دکتر محمد دادگان معاون ورزش، دکتر محمد تقی طباطبایی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، دکتر حبیب‌الله اسماعیلی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی، دکتر نصیرزاده مسئول بسیج کارکنان، دکتر پروین داداندیش رئیس واحد تهران غرب دانشگاه آزاد اسلامی در دانشکده فنی مهندسی این واحد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم از اولین بازی مدافعان حرم که از سوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب طراحی شده بود رونمایی شد. شخصیت اصلی این بازی کیانوش رستمی و نفر دوم امیر نوری بازیگر سینما و تلویزیون و سوم شهید سید مصطفی موسوی است که در حین بازی شهید می‌شود. این بازی از سوی مادر شهید موسوی و با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

توسعه شرکت های دانش بنیان فرهنگی از برنامه های راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی است

در ادامه حبیب‌الله اسماعیلی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ساختن بازی‌های رایانه‌ای از منظر فرهنگی به تعمیق مناسبات فرهنگی و ارتباطات فرهنگی و مذهبی کمک می‌کند.

اسماعیلی افزود:‌ دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس برنامه راهبردی خود در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان فرهنگی و اجتماعی با عنایت و درایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اقدامات زیادی را انجام داده است و در حال توسعه این شرکت ها است که واحد تهران غرب هم در این زمینه پیشتاز بوده است.

وی ادامه داد: اگر ما بتوانیم از ذخایر فرهنگی و بومی خود منابع را به زبان امروز برگردانیم، چیزی که نسل ما به آن نیاز دارد، از گسست فرهنگی پیشگیری کرده‌ایم.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: ‌امروزه روش‌های سنتی شاید زیاد تاثیرگذار نباشد اما همین فعالیت‌ها وقتی وارد حوزه هنر و انیمیشن می‌شود تاثیرش چند برابر می‌شود اینکه اولین کار به اسم مدافعان حرم هم پیوند خورده است به تداوم خون شهدا کمک می‌کند.

...

منبع

 

 

در ادامه میتوانید فیلم گزارش مراسم رونمایی بازی را دانلود بفرمایید.