سروش ما را در آپارات دنبال کنید

  • 1
  • 2

هیولا چیست؟

نوشته شده توسط مدیریت گیمی در .

0

امروز میخوایم یک فروشگاه اینترنتی معرفی کنیم.

hayoola.com هیولا، فروشگاه دیجیتال فروش بازیهای رایانه ای PC است (اکثرا ایرانی) که هیولای نشر بازیهای ایرانی را شکست داده است. یعنی، شما میتوانید بازی را از سایت هیولا بخرید، بعد دانلود کنید و بعد بازی کنید!

Http://Hayoola.com

 

خب، خیلی از بازیهای ایرانی مثل تراتئون، ارتشهای فرازمینی، شبگرد و... بخاطر نبود ناشر درست حسابی، فروش خوبی نداشتند. تیم سازنده بعضی از آنها تقریبا از هم گسست و عملاً بعضی از بازیها مدتها بعد از ساخت وارد بازار شدند. همه اینها نیاز به یک فروشگاه دیجیتال در داخل کشور را بیش از پیش نشان می داد.

 

هیولا، اولا ناشرهای منفعل گیم (ساخت داخل) را کنار زده است. دوم، هزینه های اضافی بسته بندی و نشر فیزیکی در بازار کشور را از بین برده است. سوم، حالا که اینترنت تا حدودی رو به نامحدود شدن رفته، عملا دسترسی به بازی را برای سراسر ایران، ممکن کرده است. چهارم، امکان تخفیف خوردن بازی در مناسبتهای مختلف وجود دارد. البته امکاناتی که هنوز در هیولا اضافه نشده و می تواند به بهتر شدن هیولا کمک شایانی بکند.

 

 

شما میتوانید از هیولا بازیهای ارتشهای فرازمینی، شبان، قتل در کوچه های تهران 2، شتاب در شهر2، انگاره، فریاد آزادی و ... را همین الآن بخرید و بلافاصله با کلاینت هیولا دانلود کنید.

 

 

برای استفاده از هیولا:

1- در هیولا حساب کاربری بسازید. 

Http://www.Hayoola.com

2- بازی مورد نظرتان را خریداری کنید. کافیست وارد صفحه بازی در هیولا بشوید و روی گزینه خرید بازی کلیک کنید. آنگاه با هدایت شدن به صفحه پرداخت، با کارت عضو شتاب، هزینه بازی را بپردازید

3- کلاینت هیولا را یکبار دانلود کنید و با آن وارد حساب کاربریتان بشوید. 

کلایت را دانلود کنید

4- با کلاینت هیولا، بازی را دانلود کنید و بازی کنید.

 

نکته: برای اجرای کلاینت هیولا، باید یکبار به اینترنت وصل باشید.

شما میتوانید از هیولا بازیهای ارتشهای فرازمینی، شبان، قتل در کوچه های تهران 2، شتاب در شهر2، انگاره، فریاد آزادی و ... را همین الآن بخرید و بلافاصله با کلاینت هیولا دانلود کنید.

 

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment

بازی ایرانی

اخبار بازیهای جدید ایرانی را در سایت گیمی دنبال کنید و یا پیام رسان سروش: @bazieirani