سروش ما را در آپارات دنبال کنید

  • ویدئوی جدید از بازی سفیر عشق
  • 1

آخرین مطالب

6 دقیقه ویدئوی گیم پلی بازی راز روشن

نوشته شده توسط تارنمای گیمی در .

0

نام بازی: راز روشن

سبک: سوم شخص ماجراجویی

استودیو سازنده: اگلو

 

درباره بازی:

مدیر استودیو بازی سازی اگلو (egloo)با بیان اینکه بازی رایانه ای راز روشن مراحل تولید را سپری کرده، گفت: این بازی که نحوه دستگیری عاملین ترور شهید احمدی روشن را روایت می کند تا پایان هفته بسیج وارد بازار می شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، "محمدامین علی‌اکبر" به نحوه توزیع این بازی در بازار اشاره کرد و افزود:  بازی راز روشن در فروشگاه های بسیج، پایگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی و مراکز فرهنگی برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای عرضه خواهد شد.
وی با یادآوری اینکه بازی رایانه ای در کشور صنعتی نوپا و برای رشد نیاز به حمایت مسئولان دارد گفت: بازی رایانه ای و فیلم  در زمینه انتقال پیام و اثرگذاری برمخاطب  نقش مهمی را ایفا می کند.  
مدیر استودیوی بازی سازی اگلو با اشاره به اهداف تولید این بازی گفت:  پس از ترور شهید احمدی روشن شرایط به سمتی می‌رفت که باید در ابعاد مختلف از این ماجرا صحبت می‌شد چرا که جوان دانشمند ایرانی ناجوان‌مردانه به شهادت رسیده بود، برای زنده نگهداشتن ارزش‌هایی او تصمیم به ساخت این بازی گرفتم.
علی‌اکبر افزود: بازی رایانه ای راز روشن از سال ۱۳۹۱ توسط استودیوی بازی سازی اگلو تولید و از ابتدای سال ۱۳۹۳ آماده ورود به بازار بود.
وی با بیان اینکه  این بازی به طور ویژه برای کاربرانPC   در نظر گرفته شده گفت: در طراحی و ساخت بازی رایانه‌ای "راز روشن" از نرم افزار های  یونیتی 4، مایا اوت‌دسک، زی براش، فتوشاپ و 3D مکس  استفاده شده است.
مدیر استودیوی بازی سازی اگلو در پایان افزود: کاربران برای حمایت و ایجاد انگیزه در تیم تولید بازی رایانه ای  راز‌روشن این بازی را  از فروشگاه‌های معتبر تهیه  و  از کپی برداری از آن خوددارای کنند.

به نقل از بنیاد ملی بازی های رایانه ای

 

 

**

دانلود جدید: 6َ ~ گیم پلی بازی راز روشن |72.3MB~

 

دانلود تریلر رسمی بازی راز روشن 8.1MB ~

تریلر بازی قاهر 313 هم از همین استودیو است. می توانید تریلر این بازی را هم از اینجا دانلود نمایید. ~ 10.1MB

**

خب.از بازی راز روشن هم رونمایی شد. می توانید تصاویر بازی را که بعد از کلی تغییرات ( فکر می کنم حتی تغییر موتور بازی ) در ذیل مشاهده کنید:

گزارشی از رونمای بازی :

(البته شامل نمایش گیم پلی خاصی نمیشود)

دانلود کنید(حدود 29.87 مگابایت)

 

تصاویری از بازی ایرانی راز روشن

 

 

 

 

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment

بازی ایرانی

اخبار بازیهای جدید ایرانی را در سایت گیمی دنبال کنید و یا پیام رسان سروش: @bazieirani