سروش ما را در آپارات دنبال کنید

  • 1
  • 2

کرج میزبان نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای است

نوشته شده توسط مدیریت گیمی در .

0

کرج میزبان نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای است

نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای استان البرز از هشتم تا یازدهم مرداد ۱۳۹۸ در پارک شهید چمران کرج برپا می‌شود.
به گزارش خبرگزاری ایرنا ناصر مقدم روز سه‌شنبه در آیین رونمایی از پوستر نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای البرز گفت: این نمایشگاه با هماهنگی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در هشت بخش اصلی شامل تارنماهای اینترنتی، وبلاگ‌ها، بازی‌های یارانه‌ای و سرگرمی‌های دیجیتال، تلفن‌های همراه هوشمند، محصولات نرم افزاری، سواد رسانه‌ای، اپراتورها و خدمات فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های تجاری برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اظهار داشت: شناسایی تولیدکنندگان فناوری، ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال، یکپارچه‌سازی فرهنگی در به کارگیری رسانه‌های دیجیتال در بین مردم، توسعه کاربری فناوری‌های ارتباطات و دیجیتال، رتبه‌بندی و شاخص‌گذاری آثار و خدمات الکترونیک، فراهم کردن محیطی به منظور ایجاد همدلی و هم افزایی بین پدید آورندگان آثار در حوزه فناوری، ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مقدم، توسعه خط و زبان فارسی در محیط رایانه و ابزارهای دیجیتال، کاهش هزینه و توسعه دسترسی عمومی به میراث مکتوب تاریخی، علمی، فرهنگی، دینی و هنری کشور، حمایت از افراد، مراکز، مؤسسات، تشکل‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه تولید آثار و محصولات فرهنگی و هنری دیجیتال را از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های یارانه‌ای عنوان کرد.

وی با یادآوری نامگذاری امسال به عنوان «رونق تولید» توسط رهبر معظم انقلاب خاطر نشان کرد: نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای فرصت مناسبی برای عرضه خدمات و محصولات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و دسترسی مردم البرز به آنها است.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه از هشتم تا یازدهم مرداد ماه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.

علاقه مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.8bsabz.com مراجعه کنند.

 

منبع: سایت بنیاد ملی بازیهای رایانه ای

 

احساس میکنیم جدیدا رویه ای وارد کشور شده است که برای دیده شدن، باید پول بپردازید. این فرصت ایجاد میشود که دیده بشوید، اما باید پولش را بپردازید (شاید دیده شوید؟! واقعا مفید هست؟! چه کسی تجربه کرده و چه کسی باید پاسخگو باشد؟ و چقدر این روش، صحیح هست و از همه مهمتر، بودجه های دولتی کجا میروند)
مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment

بازی ایرانی

اخبار بازیهای جدید ایرانی را در سایت گیمی دنبال کنید و یا پیام رسان سروش: @bazieirani