سروش ما را در آپارات دنبال کنید

  • ویدئوی جدید از بازی سفیر عشق
  • 1

? انتشار بردیا تا چند روز دیگر در هیولا

نوشته شده توسط مدیریت گیمی در .

0

? پس از مدت‌ها انتظار
? انتشار بردیا تا چند روز دیگر در هیولا
”حمید افسری” مدیر شرکت دانش بنیان مهاد رسانه در گفت‌وگو با خبرنگار کانال بازی‌های ایرانی از عرضه بازی بردیا تا چند روز دیگر در سایت هیولا خبر داد.

مدیر تیم سازنده بازی بردیا اظهار داشت: پس از مسائل و شبهاتی که به خاطر فیلم ۳۰۰ در بین مردم بوجود آمد بر آن شدیم تا با ساخت یک بازی خوب و شایسته به این شبهات پاسخ دهیم.
وبه این شکل ایده اولیه ساخت بازی بردیا شکل گرفت.
وی بیان داشت: در پیش‌تولید و در بخش محتوی حدود ۱۰ الی ۱۵ نفر از جمله اساتید رسانه و تاریخ با ما همکاری می‌کردند، در بخش فنی مثل موتور ’یونیتی‘ که بازی با آن ساخته‌شده ۱۳  نفر و در بخش هنری مثل مدلینگ و طراحی کاراکتر پانزده تا ۲۰ نفر و در مجموع حدود ۴۰ نفر در تولید و ساخت بازی مشارکت داشتند.
وی در رابطه با زمان و کیفیت بازی بازی دارای پنج و نیم ساعت گیم پلی است و گرافیک بازی نسبت به تریلر تنها مقداری در نورپردازی تفاوت دارد.
افسری با اشاره به مدت زمان ساخت بازی اظهار داشت کار ساخت بازی در سال ۹۴ شروع و در سال ۹۵ با هزینه‌ای بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان به پایان رسید.
اما با سیاست‌های غلط و کارشکنی برخی از مدیران و مسئولین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای انتشار بازی تا امسال به طول انجامید.
از نظر ما بازی تاریخ انقضا ندارد و هنوز بازی بردیا تازه و جدید است. محصولات در دست ساخت استودیو مهاد رسانه بازی فرماندهان و مجموعه قصه‌های قرآنی است.
همچنین قصد داریم بازی بردیا را در سطح بین‌المللی منتشر کنیم.
وی خاطر نشان کرد: نسخه دیجیتال بازی بردیا تا چند روز آینده در سایت هیولا با قیمتی حدود ده هزار تومان عرضه خواهد شد. برای انتشار نسخه فیزیکی بازی هم با فروشگاه افق کوروش صحبت‌هایی شده که در صورت توافق امیدواریم تا پایان تابستان عرضه شود.

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment

بازی ایرانی

اخبار بازیهای جدید ایرانی را در سایت گیمی دنبال کنید و یا پیام رسان سروش: @bazieirani