سروش ما را در آپارات دنبال کنید

-سریع تر از زمان

امتیاز مخاطب

 

بخشی خبر داد؛

طراحی 40 ماشین در بازی ایرانی سریع تر از زمان

 

بخشی با بیان اینکه تولید محصول جدید با نام سریع تر از زمان از هفت ماه پیش آغاز شده است، گفت: برای تنوع بیشتر در این بازی چهل اتومبیل طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، " علی‌بخشی" تولیدکننده بازی رایانه ای سریع تر از زمان به انگیزه تولید این بازی جدید اشاره کرد و افزود: بازی رایانه ای هنر سرعت از دیگر محصولات تولید شده در استودیو بازی سازی تصویرگران رویا است که در سال 1392 وارد بازار شد، استقبال مخاطبان به ویژه علاقه‌مندان به بازی‌های اتومبیل رانی و مسابقه ای تیم سازنده بازی را برای تولید محصول جدید در این سبک ترغیب کرد.  

وی با بیان اینکه سعی شده در بازی “سریع‌تراززمان” از گرافیک بالا و فضای بسیار جذاب‌تر از بازی هنر سرعت استفاده شود، گفت: در بازی جدید برای اسپرت اتومبیل‌ها از طراحان اتومیبل برای ارتقای کیفی طراحی ماشین‌ها استفاده شده است .

بخشی با بیان اینکه در بازی سریع‌تر از زمان از 40 اتومبیل برای ایجاد تنوع در بازی استفاده شده است، توضیح داد: در بازی هنر سرعت تنها 10 اتومیبل وجود داشت.

تولید کننده بازی رایانه ای سریع تر از زمان به تغییرات جدید در بازی در دست تولید اشاره کرد و افزود: در نظر داریم تا 2 ایده به بازی اضافه کنیم و به زودی اطلاعات جدید در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

بخشی با بیان اینکه برای تکمیل پروژه و ورود به بازار نیاز مند حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است، افزود: در صورت حمایت سال آینده پروژه آماده ورود به بازار می شود.    

 

تصویر:×

تریلر:×

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
علاقه مند به پیشرفت بازیهای ایرانی هستم، وظیفه خودم میدونستم به این صنعت کمک بکنم.

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment