سروش ما را در آپارات دنبال کنید

افسانه ملک محمد

 

امتیاز مخاطب

نام بازی: افسانه ملک محمد

سبک بازی:اکشن ماجرایی

شرکت سازنده:طرح برجسته

موتور بازی:یونیتی

درباره بازی:

 

بازی افسانه ملک محمد، تحولی بزرگ در صنعت بازی سازی ایران.

شرکت طرح برجسته، اقدام به تولید بازی رایانه ای در ژانر اکشن ماجرایی و درونمایه کهن افسانه ای، با نام افسانه ملک محمد (سیب طلایی) نمود.

 

این پروژه با تلاش تیمی با میانگین تجربه 16 ساله در شهر تبریز در حال ساخت می باشد.

 

ساختار بازی ملک محمد بر پایه افسانه و اسطوره بوده و این موضوع باعث می شود تا بازی حاوی تصاویری از غول ها و شخصیتهای خیالی باشد .

در این خصوص ،  تولید کنندگان بازی های جدید خارجی ، برای ایجاد تصاویری با کیفیت بالا در المان های محیطی و شخصیتی ، مدیریت در گیم پلی بازی  و اجرای صحیح حرکات کاراکتر ها و انیمیشن های موجود ، سعی کرده اند از تکنیک سینماتیک اینتراکتیو بهره برده و  باعث رضایت  بیشتر بازیکن شوند.

انجین استفاده شده برای ساخت گیم افسانه ملک محمد موتور یونیتی بوده که تیم برنامه نویسی شرکت آن را جهت سازگاری هر چه بیشتر با ساختار گیم پلی بازی  ، توسعه داده و بهینه نموده است

 @   دانلود اولین تریلر بازی (10.25 مگابایت ~)

 

 توضیحات سازنده بازی درمورد اولین تریلر بازی:

این تریلر طی اخبار ذکر شده ، اوایل شهریور ماه 93 قابل پخش بود. ولی بنا به دلایل اشاره شده ،  به تعویق افتاد .

لازم به این توضیح است که این ویدئو از محیط داخل بازی ضبط شده که به  صورت سینماتیک اینتراکتیو می باشد .

تیم حاظر در حال ساخت مرحله اول از چهار مرحله بازی می باشد که به زودی گیم پلیی از  این قسمت آماده پخش خواهد شد .

محیط و المان های ساخته شده در این بازی و بافت های به کار رفته در آنها با کیفیت مطلوب ایجاد  شده و سعی در بهینه شدن تصویر برای رضایت خاطر بازیکن شده است .

گیم پلی بازی به دو صورت مبارزات دو یا چند نفره و سینماتیک اینتراکتیو می باشد .داستان بازی برگرفته از داستان های  کهن ایرانی بوده و برای بهتر و هیجان انگیز تر شدن بازی تغییراتی در روند داستان داده شده است .

در آخر این نکته شایان ذکر است که ساخت یک بازی بالاخص بازی اکشن ماجرایی ، به توان بسیار بالا چه از نظر مالی و چه از نظر فنی و هنری نیاز دارد و متاسفانه به علت نو پا بودن این صنعت در ایران نیاز به حمایت مالی و معنوی از طرف قشر مخاطب دارد. کما اینکه عده ای از دوستان از پائین بودن سطح کیفی و کمی بازی های رایانه ای در ایران گله دارند که این حق مسلم جوانان ایرانی است . اما با در نظر گرفتن این نکته که بازیی مانند God Of War که معرف بسیاری از گیم بازان کشورمان می باشد با بودجه ای  بالغ بر 45 میلیون دلار تولید شده، که طبیعتا نتیجه آن ، بازی بسیار زیبا و پر مخاطب خواهد بود .

 

 

منبع:سایت سازنده بازی

malek mohamad poster

 

 

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment