سروش ما را در آپارات دنبال کنید

بازی سنگ اژدها

نام بازی: سنگ اژدها

نام به انگلیسی: Dragon stone

سبک بازی: رانر مرحله ای (دونده)

موتور بازی: یونیتی 4

داستان بازی : خانواده در هنگام غذا خوردن متوجه سنگ اژدهای درون شکم شکار خود می شوند که ناگهان اژدهای سرخ به آنها حمله کرده و پدر خانواده را ربوده و با خود میبرد فرزندان آن برای پیدا کردن پدر به تعقیب اژدهای سرخ میروند.

در سنگ اژدها علاوه بر وجود ۲ شخصیت مرد ، مرحله ای طراحی شده که در آن بازیکن بجای دویدن، پرواز با یک اژدها را نیز تجربه می کند.

 

درباره بازی از زبان سازنده:

بازی ایرانی ” سنگ اژدها – Dragon stone ” که توسط شرکت بازیسازان ستاره آبی و با سرمایه گذاری شرکت توسعه نرم افزار سریر ساخته شده است ، تا اواخر فروردین ماه ۱۳۹۴ با طی نمودن مراحل نهایی ، جهت عرضه سراسری در کشور در تابستان ۱۳۹۴ آماده سازی میگردد . این بازی که در سبک رانر مرحله ای ” Runner ” می باشد ، با بیش از یکسال و نیم فعالیت مستمر یک تیم ۱۵ نفره تهیه گردیده و سعی شده با ایجاد نوآوری در این نوع سبک بازیها ، دوربین سوم شخص ، متمایل از بالا به پایین باشد که با حرکت کارکتر به طرفین جاده دوربین حرکت نیم دایره ای دارد که به هیجان کار اضافه خواهد شد . در اکثر بازیهای رانر کارکتر در سه لاین حرکت میکند که با چپ و راست کردن کلید، کارکتر شما لاینهای حرکتی خود را عوض میکند اما در این بازی حرکت روی جاده بصورت آزاد میباشد و شما میبایست برای عبور و یا دریافت سکه های قرار داده شده در جاده دقت و تلاش بیشتری انجام دهید . در این بازی شما میتوانید با جمعآوری سکه ، الماس و گذر از موانع سخت امتیاز خود را بالا ببرید و همچنین شما در این بازی چند پاورآپ متفاوت دارید. از مزیت های دیگر این بازی میتوان به داشتن یک راوی در حین بازی اشاره نمود که در طی مراحل بازی میتواند نوع عملکرد شما را به شما بازگو نماید.همچنین در این بازی از سینماتیکهای متنوع برای درک بهتر داستان بازی استفاده شده است.
جهت اطلاعات تکمیلی از بازی ایرانی ” سنگ اژدها ” به زودی اخبار و تصاویر جدیدی منتشر میگردد .

شما در این بازی با چالشهای طبیعی مانند گلهای گوشت خوار و … و مصنوعی مانند کنده درختان خشک شده و… روبرو هستید. در این بازی سعی شده که ریتم حرکتی و دوربین بازی و… را طوری پیاده سازی کنیم که با دیگر بازیهای رانر تفاوت داشته باشد.
این بازی برای پلتفرم های : PC ، اندروید، iOS و همچنین برای Xbox kinect در حال ساخت است که نسخه PC و اندروید و iOS آن تا عید به پایان خواهد رسید.
این بازی با موتور بازی سازی یونیتی ساخته شده که تمامی صحنه ها، منوی اصلی و منوی انتخابی بازی بصورت سه بعدی می باشد.

 برخی از تصاویر بازی:

13355230640144505556.jpg00635536138351906101.jpg67019508712038948475.jpg54197349651296819764.jpg

 

تریلر بازی
دانلود تریلر به حجم حدود 58 مگابایت
در حجم کمتر(حدود 12.19 مگابایت)

تصاویری از تریلر

  سایت بازی: http://dragonstonegame.com

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: سنگ اژدها

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment