سروش ما را در آپارات دنبال کنید

اگر من کوچک بودم

نام بازی: اگر من کوچک بودم

سبک: دو بعدی-کودکان

گروه سازنده:  TG

داستان بازی: آرش پسری است که در شبی که پدر و مادرش اون رو تنها میزارن و میرن، کوچک می شود! و وقتی صبح می شود ، با دنیای دیگه ای روبرو می شود.

درباره بازی : به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای "اگر من کوچک بودم" به نویسندگی محمد آتش پنجه، مجوز تولید صادر کرد.
بازی رایانه ای اگر من کوچک بودم یک بازی ترکیبی از بازی طولی و دو بعدی است؛ در طراحی این بازی گرافیک خاصی به کار گرفته می شود. 
فضای طراحی شده در این بازی  فانتزی  و غیر واقعی بوده تا کودکان و نوجوانان با قرار گرفتن در فضای فانتزی بیشتر نسبت به اشیاء پیرامون خود کنجکاو شوند.
داستان بازی"اگر من کوچک بودم" مربوط به پسر بچه 14 ساله است که پس از خارج شدن پدر و مادر از منزل با ماجراهای غیر واقعی روبه رو می شود آرش که در ساعات ابتدای به دلیل تنها بودن در منزل ترس تمام وجودش را فرا می گیرد و در این بین متوجه می شود محیط اطراف از هیچ قانون و قواعدی پیروی نمی کند ،شب فرا می رسد و پسر بچه به خواب عمیقی فرو می رود تا این که با صداهای اطراف از خواب بیدار می شود و با تعجب می بیند همه اشیاء پیرامونش بزرگ شده و حشرات و حیوانات نظیر گربه و سوسک به اندازه های خیلی بزرگ تر تبدیل شده است از حالا به بعد پسر بچه باید با ماجرا جویی به دنبال راه حلی برای حفظ زندگی اش باشد او با ورود به آشپزخانه و دیگر اتاق های منزل به دنبال بهره گیری از ابزارهای مختلف نظیر خط کش ، مایع ظرفشویی و... اقدام به یافتن راهی برای نجات خود می کند...(منبع)

بازی مجوز خودش را دریافت کرده است اما بنظر می آید (تا تاریخ ارسال این پست) هنوز منتشر نشده است.

 

 

دانلود تریلر بازی اگر من کوچک بودم  حدود 3.51 مگابایت

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: بازی ایرانی اگر من کوچک بودم گروه بازی سازیTG دانلود تریلر بازی ایرانی

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment