سروش ما را در آپارات دنبال کنید

پیشنهادات ما برای بهتر بازی کردن

نوشته شده توسط مدیریت گیمی. منتشر شده در اتاق ویژه شتاب در شهر2

1- بازی را در حالت آسان شروع کنید

2- در مسابقه اول باید پیروز بشوید. برای این کار باید بارها امتحان کنید و اولین میانبری که در مسیر دارد را حتما امتحان کنید.(در بین راه تصادفی نکنید که زمانتان را ببرد). مثلا سعی کنید وقتی به ابتدای میانبر خاکی مذکور رسیدید، هنوز بیش از 1 دقیقه و 35 ثانیه زمان باقی مانده داشته باشید.

3- بعد از پیروزی در مسابقه اول بازی، به مسابقه دوم میرسید آن را هم ببرید.

4-بعد متأسفانه باید لولتان را بالا ببرید.  برای این کار میتوانید از نزدیک ماشین های مختلف رد بشوید تا نوار آبی رنگ پر بشود و لول شما از 0 به 1 افایش پیدا بکند. بعد از آن تازه میتوانید مهارت مسیریابی را به 1 برسانید و از نقشه استفاده بکنید.

5- برای پیگیری داستان بازی، خودتان را به ستاره های بزرگ روی نقشه برسانید.

6- از مسابقه جدی اول که آنرا به شکل پرچم در وسط نقشه خواهید یافت، خارج نشوید، وگرنه احتمالا کل پولتان صفر میشود. همچنین اگر در پایان مسیر موفق نشدید اول بشوید قبل از خط پایان شروع مجدد مرحله را بزنید تا از پولتان خیلی کم نشود.

7- در طی بازی بخصوص در حضور پلیس از تصادف و آسیب رساندن به انسان ها خودداری کنید! وگرنه جریمه میشوید. اگر پشت سر هم خلاف کنید، جریمه ها بیشتر هم میشود.


8- بهتر است ماشین سالمی داشته باشید. در مسابقه میتوانید آیتم تعمیر را بردارید. از بلوار فاصله بگیرید، بدجوری کنترل ماشینتان را به هم میزند.

 

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: بازی کردن شتاب در شهر 2

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment