سروش ما را در آپارات دنبال کنید

راهنمای مراحل بازی سال های سیاه

نوشته شده توسط مدیریت گیمی. منتشر شده در سالهای سیاه | اتاق ویژه

 راهنمای مراحل بازی سال های سیاه 

 PDF را دانلود کنید (845KB~)


سازنده: گیمی

با تشکر از سازنده بازی که فایل راهنمای اصلی بازی را در اختیارمون گذاشتند. این فایل ویرایش شده و بر اساس تجربه مراحل گاهی بروز می شود.

 

اگر سوالی از مراحل بازی دارید، در این پست بپرسید

 

 

سوال1: ابتدای بازی صفحه آبی می آید و صدایی پخش می شود و سپس منوی بازی بالا نمی آید و فقط تصویر پلیس و مقتول به نمایش در می آید:

پاسخ1: ابتدا بازی را با زدن کلید win کیبرد (win= کلید پنجره روی کیبرد) بازی را به حالت مینیمایز ببرید و سپس دوباره بازی را بالا آورید (ماکسیمایز کنید).

اینطوری منوی اصلی بازی را خواهید دید.

 

سوال2: ذخیره بازی کجاست؟

پاسخ2: ذخیره بازی در رجیستری ویندوز است. برای دستیابی به آن باید وارد رجیستری شوید.(که محیط حساسی از ویندوز است و نباید ناآگاهانه سایر عناصر موجود در آن دست ببرید)

برای این کار، ایتدا کلیدهای Win+R را بزنید و سپس بنویسید regedit و ok بزنید.

پنجره رجیستری باز میشود. حالا از منویی که می بینید،  HKEY_CURRENT_USER را باز کنید (+ کنارش را بزنید تا باز بشود). حالا پوشه Software رو پیدا کنید و آنگاه پوشه بازی به نام Rsk را بیابید. آن را هم باز کنید. پوشه بازی را در رجیستری می بینید. اسمش Dark Years است.

 

سوال3: ذخیره بازی را چگونه بطور موقت انتقال دهیم؟ (یا رونوشتی از روی آن برداریم؟)

کافی است پس از طی مرحله 2، روی پوشه Dark Years کلیک راست کنید و Export را انتخاب کنید. به این روش در هرجایی که میخواهید این فایل را به نام دلخواهتان اکسپرت کنید.

 

سوال4: چگونه ذخیره بازی را که دارم، باز آوری کنم؟ (از وی فایل اکسپرت شده سوال 3 دوباره برگردونم؟)

پاسخ 4: کافی است ابتدا وارد همان محل مذکور بشوید، سپس وقتی روی پوشه Dark Years کلیک کرده اید، روی File کلیک کنید و سپس Import را انتخاب کنید و آن فایل ذخیره بازی را از جایی که قرار دادید به رجیستری ایمپورت کنید. مراقب باشید اشتباها کار دیگه ای نکنید رجیستری ویندوز حساس است!

 

نکته: نام انتخابی ذخیره بازی مهم نیست. شاید مکانی که برای هیمپورت کردن ذخیره بازی هم انتخاب می کنید مهم نباشد چون بنظر مکان آن فایل در همان رجیستری اکسپورت شده ذخیره می شود.

نکته: آنچه بیان شد در ویندوز 7 بررسی گشت و صحتش تایید شده است.

 

سوال5: نقشه را چطور کامل ببینم؟

پاسخ5: با زدن tab و سپس فشردن کلیدهای بالا-پایین و چپ-راست میتوانید جاهای مختلف نقشه را ببینید.

 

 

یک نکته: بخشی از کارها درون بازی که در راهنما آورده شده الزامی نیست. مثلا در مرحله زندان امیر، میتوانید بدون برداشتن و گذاشتن روزنامه (طبق راهنمای بازی) بدون اینکه پلیسها متوجه شما بشوند خودتان را به در خروجی برسانید. (از پلیسها فاصله بگیرید و البته نگذارید شما را ببینند)

راستی در خروجی زندان (بعد از اینکه اوایل بازی را طی کردید و چند طبقه بالا رفتید و به جایی رسیدید که باید یک روزنامه را طبق راهنما روی میز بگذارید که در بالا توضیح دادم لازم نیست) دقیقا در روبرویی است که با زدن E میتوانید وارد مرحله بعد بشوید. (بگمانم در دوم از سمت راست)

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: راهنمای مراحل سال های سیاه

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment