سروش ما را در آپارات دنبال کنید

انقراض

امتیاز مخاطب

یک بازی عظیم دیگر از پتا گیمزی‌ها!

3

انقراض یا Dead August در سبک Adventure – Hidden Objects است؛ بازیِ استودیوی پتا گیمز، استودیویی که بازی جذاب شبان در کارنامه‌ی کاری‌اش می‌درخشد.

4
داستان بازی در چند سال آینده رخ می‌دهد و از لحاظ جغرافیایی، کشور خاصی مد نظر نیست ولی مکان‌های مورد نظر از لحاظ معماری، یک شهر مدرن امروزی و تا حدودی غربی است. زمان بازی در ماه آگوست و تابستان است.
ویروسی ناشناخته در سراسر زمین پخش شده و انسان‌ها را می‌کشد و بعد از مرگ دوباره آن‌ها را زنده می‌کند. اکثر سیستم‌های مخابراتی، برقی،‌ رایانه‌ای و فضایی از کار افتاده و زندگی عادی مردم به کل مختل شده است. همه‌ی ارگان‌های دولتی مانند وزارتخانه‌ها، بیمارستان‌ها، ادارات پلیس و سازمان‌های خصوصی از بین رفته است. تنها دولت‌ها به کمک ارتش در حال از بین بردن مردگان متحرک (زامبی‌ها) هستند تا این‌که بتوانند مناطق و شهرهایی امن ایجاد کنند. این مناطق به نوعی قرنطینه شده‌اند و دورتادور آن‌ها حصار کشیده شده است. داستان بازی انقراض،‌ چند ماه بعد از این اتفاق را روایت می‌کند. زمانی که بیش‌تر مردم روی زمین از بین رفته‌اند و تنها بازماندگان این اتفاق به‌سختی زندگی می‌کنند.
بازی از چند شخصیت مهم و کلیدی تشکیل شده که هرکدام با پیشینه‌ی خاص خود به داستان عجیب بازی شکل می‌دهند.
Dead August با موتور WME در حال ساخت است و حدود ۵ ساعت گیم‌پلی برای آن در نظر گرفته شده. تابستان ۹۳ پلتفرم‌های ویندوز و مک شاهد یکی از بهترین بازی‌های ایرانی دیگر از سوی پتا گیمز خواهند بود.

 

3

منبع:مجله بازی های پارسی-آیدین نوری

 

برای دانلود تریلر بازی اینجا کلیک کنید (حجم حدود 7.25 مگابایت)

 

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: بازی ایرانی انقراض

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment