سروش ما را در آپارات دنبال کنید

قتل در کوچه های تهران 2

 

نام بازی: قتل در کوچه های تهران2 1394

سبک: ماجرایی اشاره و کلیک

سازنده: رسانا شکوه کویر

 

تاریخ انتشار: منتشر شده است.  میتوانید از سایت هیولا به شکل دیجیتالی خریداری کنید.

درباره بازی:

فرامرز افشار ، نوه ی کارآگاه بازی قتل در کوچه های طهران1  (کارآگاه نادر افشار) ، مسئول پرونده ی مرتبط با مواد مخدر می شود. پرونده ی جوان معتاد به شیشه که عزیزانش رو از روی جنون کشته و حالا  بدنبال مسببان اعتیاد خود می رود ودر اینجا کارآگاه وارد داستان میشود و مامور رسیدگی به پرونده میشود.

چرا که قاتل، جمشید فرخی، برای انتقام از حالتی که برایش پیش آمد، تصمیم به قتل و مجازات افرادی میگیرد که آن ها را مقصر اعتیادش به شیشه و ... می داند.

سازندگان میگویند که سعی کرده اند از پتانسیل موجود در موتور وینترمیوت حداکثر استفاده را ببرند و از مینی گیم تیراندازی تا پازل و همینطور ارتباط اشیا را پیاده سازی کنند.

بازی 1800 سطر دیالوگ دارد. بیش از 25 محل مختلف دارد و بیش از 30 کاراکتر و مینی گیم های متنوع (بیش از 11 مینی گیم) و اسناد و مدارک و امکان انتخاب پرسش از بین گزینه ها وجود دارد.

شخصیت اول یک تلفن همراه دارد که اتفاقات مختلف را درآن ثبت می کند، همچنین قابلیت انتقال بازیکن را از محیطی به محیط دیگر فراهم میکند.

15 دقیقه موشن کمیک (میان پرده به سبک کمیک) دارد.

طبق گفته سازندگان حدود 8 ساعت گیم پلی دارد و بازی موسیقی مناسبی دارد.. نسبت به نسخه اول بازی ، پیوستگی و مینی گیم ها بهتر شدند و همینطور دوبلور شخصیت اول بازی را آقا سعید مظفری انجام داده است.

 این بازی رده بندی سنی 18+ را از اسرا دریافت کرده است.

گیم پلی بازی ایرانی قتل در کوچه هاي تهران 1394 در کوچه های تهران 1394 را از اینجا دانلود کنید (کیفیت پایین تر اینجا)

تریلر بازی را از اینجا دریافت کنید (کیفیت پایین تر اینجا)

 

 

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: قتل در کوچه های تهران2 1394 قتل در کوچه های تهران 2

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment