سروش ما را در آپارات دنبال کنید

بازی ترکمنچای

نام بازی: ترکمنچای:آتش بست

سبک بازی: اکشن تیر اندازی اول شخص

شرکت سازنده: اسپریس پویانما

درباره بازی-کوتاه: بازی در رابطه با جنگ های مرتبط با قضایای عهدنامه ترکمنچای و ...  است

از ویژگی های بازی ترکمنچای: تعداد تصاویر میان پرده بازی کم نیست. بازی به چند زبان زنده دنیا ترجمه شده و منتشر خواهد شد.پس یکی از ویژگی های مطرح این بازی داستان پردازی آن خواهد بود.

 

درباره بازی از قول سازندگان:  بازی رایانه ای تاریخی ترکمنچای در ۱۲ مرحله و بیش از ۳۰ صحنه سینمایی (کات سین داستانی روایتی) آماده عرضه شد.

این بازی رایانه ای به عنوان یکی از طولانی ترین بازی های رایانه ای ساخت ایران می باشد که به موضوع نبرد تاریخی دوران قرارداد باطل و ناعادلانه ترکمنچای در زمان قاجار می پردازد.

در این بازی ایرانی شخصیت های به دو زبان فارسی و آذری سخن می گویند که قابلیت انتخاب زبان شخصیت ها توسط گیمر در این بازی وجود دارد . صدای شخصیت های دشمن در این بازی به زبان روسی می باشد که توسط گویندگان ایرانی مسلط به زبان روسی صداگذاری گردیده.

در این بازی ایرانی قابلیت های متعددی برای تنظیمات گرافیکی و صوتی بازی طراحی گردیده که قابلیت نصب این بازی در رده های مختلف رایانه های شخصی و خانگی را میسر می سازد. بازی ترکمنچای با صدای گویندگان معتبر و صدا آشنا ایرانی صداگزاری گردیده .

همچنین صحنه های سینمایی این بازی تاریخی به ۷ زبان زنده دنیا زیر نویس شده که اکثریت جامعه جهانی را تشکیل می دهد. بازی ترکمنچای امسال “۱۳۹۱″ وارد بازار عرضه می گردد. قیمت این محصول در بازار ایران یک دهم قیمت جهانی این بازی در خارج از ایران تعیین گردیده . که به زودی عرضه سراسری آن آغاز می گردد. بازی ایرانی ترکمنچای متناسب برای گروه سنی بالای ۱۲ سال طراحی گردیده. که با توجه سبک اکشن این بازی یکی از پرطرفدار ترین گزینه های انتخابی نوجوان و جوان ایرانی می باشد.

 

تاریخ انتشار: ~آذرماه 94 منتشر شد.

 

دانلود تریلر گیم پلی بازی ترکمنچای در اندازه اصلی حدود  16.95 مگابایت
دانلود تریلر گیم پلی بازی ترکمنچای در اندازه کوچکتر حدود 10.12مگابایت

 

 تصاویر جلد بازی پس از انتشار:

با کلیک بر روی تصاویر ، آن ها را در اندازه بزرگتر مشاهده کنید؛

53860943897263527555.jpg28733500776863875072.jpg69788375588468634852.jpg

 

قیمت پشت جلد بازی: 9000 تومان.

 

سیستم مورد نیاز بازی:

O.S: XP/VISTA/7/8
CPU: AMD3500+
RAM: 1GB DDR2
GRAPHIC: 512MB
HDD: 2GB FREE

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: بازی ایرانی ترکمنچای بازی ترکمنچای بازی ایرانی ترکمنچای turkmounchey تریلر بازی ترکمنچای بازی اول شخص ایرانی سیستم مورد نیاز بازی ترکمنچای

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment