سروش ما را در آپارات دنبال کنید

رستم: افسانه جنگ

رسانا شکوه کویر، یک بازی جدید معرفی کرده که رستم: افسانه جنگ نام دارد.

یوقت چون این استودیو در حوزه بازیهای ماجرایی کار کرده و بازیهای قتل در کوچه های تهران و ... رو در کارنامه اش داره یوقت فکر نکنید رستم هم کارآگاه شده :)

بازی رستم: افسانه جنگ در سبک شمشیر بازی و کلیدزنی ساخته شده است

 

 بازی: سوم شخص اکشن، شمشیر بازی و احتمالا تیراندازی با کمان

ویژگی ها: داستان بازی برگرفته از شاهنامه است و با اطلاعات ی که ما بدست آوردیم به احتمال زیاد در باره 7 خان رستم می باشد.

بیش از 25 دشمن در بازی تعبیه شده. غول آخرهای بازی هم شامل دیوها و غیره می تواند جذاب باشد، بهرحال بازی 7 خان و صد درصد 7 غول آخر از جمله شیر و جادوگر و دیو سفید دارد!

محیطهای بازی متفاوتند. در تصاویر خواهید دید اما حتی هوای بازی هم شامل آفتابی و حتی برفی خواهد بود نبرد در یک روز برفی می تواند خیلی هیجان انگیز باشد

تعداد انیمیشن های بازی، انیمیشن شخصیتها، زیاد هستند.

در بازی ضمن نبرد بصورت اکشن سوم شخص، نبرد سینماتیک هم وجود دارد. به این شکل که با زدن کلید مثلا E، رستم ضربه سهمگینی به غول وارد میکند و این کار را با زدن کلیدهای دیگر که بر روی صفحه به نمایش گذاشته میشوند مباید دنبال کنید تا غول یا ... کشته بشود.

 

برویم سراغ داستان بازی:

کیکاووس، شاه ایران، تحت سیطره یک جادوگر که در لباس یک آوازه خوان ظاهر شده، فریب می خورد و وارد مازندران می شود، دیو که متوجه حضور او و سربازانش در قلمرو پادشاهی خودش و آسیبی که به آن رسانده می شود، دستور دستگیری او و سربازانش را می دهد.

حالا رستم باید کیکاووس را نجات بدهد... و این راه 7 خان بزرگ دارد و هر خان، مسیری که باید طی بشود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
----------------------------------
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: بازی ایرانی رسانا شکوه کویر رستم افسانه جنگ 7 خان رستم بازی رایانه ای رستم بازی رستم برای PC

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment