سروش ما را در آپارات دنبال کنید

نیروی واکنش سنگین

بازی تیم مستقل، با عنوان فارسی نیروی واکنش سنگین، معرفی شد. اطلاعات این بازی را در زیر میبینید:

بازی آنلاین ایرانی نیروی واکنش سنگین  نام بازی:  نیروی واکنش سنگین یا HEAVY BREACH RESPONSE

 سبک: اکشن تیراندازی اول شخص آنلاین

 درباره: بازی Heavy Breach Response به فارسی نیروی واکنش سنگین با بروز ترین تکنولوژی و استاندارد بازی های آنلاین و رقابتی ساخته شده است. گیم پلی بازی مانند بازیهای محبوب شوتر اول شخص میباشد و همینطور ساخت بازی سعی در واقع گرایانه بودن بازی شده تا حس رقابتی و جذابی به بازیباز القا کند.

 

به فارسی “نیروی واکنش سنگین”، یک بازی اول شخص شوتر رقابتی (Competitive FPS) ، مولتی پلیر و واقعگرایانه برای کامپیوتر. روند بازی به این صورت هست که در هر راند شما در تیم حمله و دفاع یا قرمز و آبی قرار میگیرید که هر تیم متشکل از پنج نفر است. هدف تیم مدافع پیشگیری از نابودی “جعبه زرد” و تیم حمله، نابودی آن است. تیمی که بیشترین برد را از هشت راند داشته باشد برنده بازی می شود و در انتها مبلغ پول درون بازی دریافت میکند که با آن توانایی خرید انواع سلاح ها و تجهیزات نظامی شامل دوربین، دسته پشتیبان سلاح، صدا خفه کن، زمینه های مختلف برای سلاح ها و غیره را دارید. بازی از سیستم Matchmaking بهره میبرد، به این معنی هست که بازیبازها همیشه با کسانی که در سطح مهارت خودشان در بازی هستند رقابت می کنند و به هر بازیبازی نسبت به مهارتی که در بازی دارد Rank یا رتبه ی مربوط به سطح خودش تعلق میگیرد.

حالت بازی : انهدام، تیم حمله باید “جعبه زرد” یا تیم مدافع را شناسائی و نابود کند، تیم دفاع باید تا انتهای راند از انهدام “جعبه زرد” پیشگیری کند یا تیم حمله را از پای دربیاورد، همینطور با خنثی سازی بمب برنده راند میشوند.

گیم پلی : سعی در واقعگرایانه بودن شده، در حالی که در بیشتر مواقع با شلیک به بدن دشمن میتوانید با 2-3 گلوله او را از پای دربیاورید در همه حالت با هر سلاحی شلیک به سر دشمن همان لحظه او را از پای درمی آورد، کنترل دوربین و ربات (Drone)، خم شدن به چپ و راست (Leaning)، رد شدن/بالا رفتن از روی موانع از دیگر ویژگی های گیم پلی بازی است. میتوانید در ورژن های آینده شاهد تخریب پذیری محیط باشید.

سایت رسمی بازی

 

مدیریت گیمی
نویسنده: مدیریت گیمی
صابر سبحانی مدیرکل تارنمای گیمی

Tags: بازی ایرانی بازی آنلاین ایرانی نیروی واکنش سریع HEAVY BREACH RESPONSE بازی نیروی واکنش سنگین

سیستم ارسال ديدگاه توسط CComment